آتلیه کودک ویان

آتلیه ویان با سالها تجربه در حوزه عکاسی بارداری ، عکاسی نوزاد
و عکاسی کودک در خدمت شما عزیزان میباشد.

آتلیه کودک ويان تلاش دارد ثانیه های رنگی کودکان شما را ثبت کند.

اولین نگاه، اولین خنده، اولین دندان، اولین قدم، اولین های فرزندتان … بچه ها به سرعت بزرگ می شوند، رشد آنها را ثبت کنید، بعدها مرور این لحظات از لذت بخش ترین کارهاست.

آتلیه عکاسی کودک

در بحث عكس و عكاسي، به خصوص براي كودكان، دوربين عكاسي و تجهيزات نكته اي انحرافي و عوام پسند است.

عکاسی از کودکان، فرایند چندان آسانی نیست زیرا سوژه اصلی ما، کودک نازنینی است که معمولا در حین عکسبرداری به خواسته های عکاس توجه چندانی ندارد٬ بچه ها به طور غیر قابل پیش بینی عمل می کنند، یک لحظه لبخند می زنند و بالا و پایین می پرند، لحظه ای بعد، گریه سر می دهند و خودشان را قایم می کنند٬ بنابر این در آتلیه کودک ویان صرف زمان و انرژي براي كودكان مهمتر از هر عامل ديگري است.

ویرایش عکس

ویرایش عکس از جمله مراحلی است که تیم ادیت آتلیه ویان وقت زیادی را برای آن صرف می کند. هر فریم عکس را با توجه به شرایط ویژه خودش بررسی کرده و با دقت و ظرافت بسیار آن را ویرایش می کنند. به همین علت است که ۷ الی ۱۰ روز بعد از عکاسی، سفارش شما آماده خواهد شد.

چاپ عکس

چاپ عکس ها با بهترین کیفیت در سایزهای دلخواه شما هم به صورت معمولی و هم روی شاسی انجام می شود. عکس ها معمولا روی کاغذ سیلک  چاپ می شوند ولی به درخواست مشتریان آتلیه، می تواند روی کاغذ مات و متالیک نیز باشند.

کلیه عکس های چاپ شده٬ شاسی ها و آلبوم ها قبل از بسته بندی به دقت بررسی می شوند و تمام تلاش بر این است که کار نهایی بدون نقص ارائه شود. شما می توانید فایل با کیفیت عکس های چاپ شده خود را نیز دریافت نمایید.

گروه ما افتخار دارد با ايجاد فضاي گرم و صميمي به دور از تنش، لحظات تكرار نشدني كودكان شما را ماندگار سازد.

محیط آتلیه کودک و بارداری و نوزاد ویان از نظر شرایط بهداشتی و دمایی به گونه ای است که در تابستان و زمستان بتوان از کودکان با بدن برهنه نیز عکاسی کرد.

شایان ذکر است هیچ مبلغی از طرف آتلیه جهت وروديه و رزرو وقت دریافت نمی شود.

خواهشمندیم تمامی مراجعات همیشه با وقت قبلی صورت پذیرد.